Oficjalne forum prawdopodobnie najlepszej polskiej drużyny League of Legends pod patronatem A. Pajonka

Oficjalne forum prawdopodobnie najlepszej polskiej drużyny League of Legends pod patronatem A. Pajonka.
Szukamy sponsorów.


#1 2012-12-27 19:58:13

 Solmyr1

? ? ?

Skąd: Gobremowo
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Jak topować

Top to prawdziwa linia dla mężczyzn. Tam się farmi i przede wszystkim bije, bije i obija mordy. Jeżeli boisz się grać agresywnie to idź na mida, bo tam grają pedzie.
Najważniejsze u topera to wardy i ogarnięty jungler (najlepiej jakby to był koleś o nicku Ścierka). Swoją podróż na topie zaczyna się zawsze z flashem i ignitem. Nic innego się nie opłaca, no chyba że jest się singedem to wtedy bierze się ghosta i ignita, jeszcze wyjątkiem jest shen, na którego bierze się teleport i heal.
Najważniejsza zasada na topie:
Jak już grasz na topie to nie jesteś pedałem, więc graj agresywnie. Musisz walić po ryju przeciwnika, jednak nie należy pushować. Jak zpushujesz na topie to giniesz, proste?
Drugą najważniejszą zasadą jest:
Miniony i ich last hitting! Masz mieć 100 minionów w 15min(+ 2min lub -15min). 
Jak już się wyfarmisz i zgarniesz trochę killów to rozpierdalasz turreta i pomagasz teamowi. Jako toper musisz w tf skupić się na ad carry.



Pozdro toperzy i junglerzy.

Offline

 

#2 2012-12-27 22:39:07

[PAJONK] Scierka

"Przyjdziesz w końcu na ganka cwelu?"

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak topować

Bardzo dobry poradnik zachecił mnie do grania i wypróbowania nowej pozycji

Offline

 

#3 2012-12-28 00:23:58

Bydlaczo

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 28
Punktów :   -22 

Re: Jak topować

Niestety muszę stwierdzić, iż napisany przez Ciebie poradnik jest chujowy. Dlaczego? Otóż poradnik został ewidentnie napisany 'na kolanie', brak jakiegokolwiek porządku, punktów, podpunktów etc., też nie znalazłem w nim żadnych screenów opisujących pozycjonowanie i ogólny zarys top-pola.
A farma?! 100 minionów w.. której? 15 minucie? Jeżeli chcesz zdominować grę, musisz mieć te 100 minionów w 11', conajmniej. Ogółem gra na topie polega na ciągłej farmie i zoningu naszego przeciwnika, w late gra naszym offtankowatym champem sprowadza się do utrudniania życia przeciwnemu adc i robienia 'wbity'. Moja podsumowująca ocena to 2/10, i tak zawyżona....

Offline

 

#4 2012-12-28 10:09:53

Karkouamacz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Jak topować

Bardzo subiektywna opinia zagorzałego topera, który nie zwiedzał świata, grając na innych liniach. Kolega wyżej ma racje, chujowo.

Offline

 

#5 2012-12-28 15:47:02

 Solmyr1

? ? ?

Skąd: Gobremowo
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Jak topować

Dziękuję za słowa krytyki. Niedługo nadrobię braki w mojej pracy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbuniverse.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.narutomugen-inne.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.polskasiatkowka.pun.pl